ATV Dünyası - ATV Hakkında - ATV Hakkında Herşey - Burada -
Hoşgeldin Misafir.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Kayıt Olun.Kayıt Olmak İçin "Kayıt Ol" Butonuna Tıklayın

Not:Sitemiz ' Den YararLanmak İcin Üye Olunuz..

İyi Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle... =)

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! 8cauba10
Hoşgeldin Misafir.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Kayıt Olun.Kayıt Olmak İçin "Kayıt Ol" Butonuna Tıklayın

Not:Sitemiz ' Den YararLanmak İcin Üye Olunuz..

İyi Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle... =)

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! 8cauba10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATV Dünyası - ATV Hakkında - ATV Hakkında Herşey - Burada -Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 21

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  FacebookFacebook  İletişim  

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ !

2 posters
YazarMesaj
A|T|K # By PiskopaT*
|•A∂мiηisтяαтσя•|
|•A∂мiηisтяαтσя•|
A|T|K # By PiskopaT*

Ruh Hali : Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Cesur10
Uyarı S. : Uyarı Yok
Takım : 2
İşletim : 5
Madalya : 5
Rep Gücü : 251

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Empty
MesajKonu: Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ !   Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! EmptyC.tesi Mart 20, 2010 9:53 am

SOS item düşürmek tamamiyle şans işidir.
Ne kadar Silk satın aldığınız ile herhangi bir alakası yoqtur.

Aslında oldukça basit;

Kırmızı : yaratıklar item düşürme bakımından zayıftır ama oldukça iyi EXP verirler. Bu tarz yaratıklardan SOS düşürme şansınız çok azdır.Hemde daha çok pot harcarsıznız.(DENEMEYNİ BİLE [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Gri : yaratıklar normal bir item düşürme oranına sahip olmakla birlikte yeterli EXP verirler. SOS item düşürme şansınız yine aynı ölçüde az olacaktır.(NORMAL)

Yeşil : yaratıklardan item düşürme şansınız oldukça yüksektir ancak az EXP alırsınız. Eğer yüksek item düşürme oranına sahip yaratıklar keserseniz SOS item bulma oranınızda artacaktır.Hemde az pot harcarsınız hemde gold tasarrufu yaparsınız...(ÖNERİLEN)

Vede herzaman kendinizi kasarken belli bir alan içinde kasmanız size daha çok item veyada sos çıkmasını sağlayacaktır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'' Ben kendim crablarda kasarken 29 LVL SOS GİYSİ düşürmüştüm çünkü hep aynı alanda kastığım içindi ''

SONUÇ OLARAK %75'lik BİR ORANDA BU TAKTİKLER İŞE YARIYOR

+ReP LüTFeN..!!
R3DK1T
|•A∂мiηisтяαтσя•|
|•A∂мiηisтяαтσя•|
R3DK1T

Ruh Hali : Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Yogun10
Uyarı S. : Uyarı Yok
Takım : 5
İşletim : 1
Madalya : 5
Sanal Hayvan : 7
Rep Gücü : 182224

Referans Puanı
Ekstra:
Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Left_bar_bleue100/100Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! Empty
MesajKonu: Geri: Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ !   Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ ! EmptyC.tesi Mart 20, 2010 10:12 am

teşekkürler

Silkroad da İTEM ve SOS kasma TAKTİKLERİ !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SiLkRoaD GorevLeRi..!!
» Silkroad ilginç resimler ---->
» Silkroad invalid Client hatası çözümü..!!